Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu veikala darbību un lai iegūtu statistikas datus, kas palīdzēs mums sniegt jums labāko pieredzi mūsu mājas lapā. Jūs varat uzzināt vairāk vai arī tos izslēgt, ja vēlaties. Tomēr, turpinot izmantot vietni, nemainot iestatījumus jūs piekrītat to izmantošanai.
Interneta veikals joprojām izstrādes procesā, tāpēc lūgums būt saprotošiem, ja kaut kas nerādās, kā vajag, vai rādās neprecīzi. Paldies!

Šodienas telpa

Iepirkties     

Senatnes telpa

Iepirkties     
Visi produkti

Melnā

Keramika

Latvijas podniecība jeb keramika ir viena no mūsu valstī vissenāk aizsāktajām mākslas formām, radusies jau neolīta periodā. Latgales podniecība ir vislabāk pazīstamākā Latvijas podniecības apakšnozare, taču melnā keramika, kas Latvijas teritorijā radusies tikai 13. gadsimtā, beidzamos gadus plūc īpašus popularitātes laurus.

Melnās keramikas darbi tiek radīti ar rokām, un savu tumšo toni iegūst dedzināšanas beigu posmā, kad pēc 12 stundu “atpūtas” 1000 grādu karstumā, ceplis tiek kārtīgi aizvākots, procesā rodas dūmi un māla trauki tiek piesātināti ar oglekli. Šajā procesā trauki arī iegūst savu izturību.

Koka

Dekori

Koka dekori un dažādi koka izstrādājumi allaž bijuši latvieša pamatgēnā iestrādāti. Pat vismodernākajos mājokļos noteikti var atrast kādu koka elementu - sviesta nazīti, kādu spēka zīmi, koka svečturi vai galu galā to pašu virtuves dēlīti.

MūsMājas produkcijas klāstā atradīsi ne tikai jau iepriekš nosauktos, bet vēl daudz, daudz vairāk visdažādāko koka izstrādājumu un meistarojumu.

Koka poga? Jā, tici vai nē, ir arī tā! 

Apģērbs

Apģerbs katrai sezonai, laika apstākļiem un vajadzībām - no vienkāršā, bet tik populārā, Latvietis krekla līdz pat mohēras vilnas jakai un pilnībā nokomplektētam Zemgales tautastērpam.