Mēs novērtējam jūsu privātumu!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu e-veikala un statistikas datus, kas palīdzēs mums sniegt jums labāko pieredzi mūsu e-veikalā un mājas lapā. Jūs varat uzzināt vairāk mūsu Privātuma politikā. Ja vēlaties, varat veikt izmaiņas un atteikties no analītikas sīkdatņu izmantošanas, taču bez tehniskajām sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt mājaslapas korektu darbību.

Šodienas telpa

Iepirkties     

Senatnes telpa

Iepirkties     

Dāvanu

karte

MūsMājas dāvanu karte ir lielisks veids, kā pasniegt īpašam cilvēkam latvisko dvēselīti tieši viņam piemērotā veidolā - dāvanu karte ļauj tās īpašniekam pašam izvēlēties no visa plašā MūsMājas sortimenta to vai tās lietas, kuras visskaļāk uzrunā viņa sirdi. 

Jums tikai jāizvēlas dāvanu kartes summa un veids, kādā vēlaties to pasniegt, jo varam to nodot Jums gan pavisam vienkārši ievietotu aploksnē, gan krāšņi iesaiņotu, lai arī pats tās saņemšanas process būtu skaists piedzīvojums.

Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 6 mēneši, un tā ir izmantojama gan iepirkumiem MūsMājas veikalā Tērbatas ielā 5, gan tiešsaistes veikalā.

Melnā

Keramika

Latvijas podniecība jeb keramika ir viena no mūsu valstī vissenāk aizsāktajām mākslas formām, radusies jau neolīta periodā. Latgales podniecība ir vislabāk pazīstamākā Latvijas podniecības apakšnozare, taču melnā keramika, kas Latvijas teritorijā radusies tikai 13. gadsimtā, beidzamos gadus plūc īpašus popularitātes laurus.

Melnās keramikas darbi tiek radīti ar rokām, un savu tumšo toni iegūst dedzināšanas beigu posmā, kad pēc 12 stundu “atpūtas” 1000 grādu karstumā, ceplis tiek kārtīgi aizvākots, procesā rodas dūmi un māla trauki tiek piesātināti ar oglekli. Šajā procesā trauki arī iegūst savu izturību.

Koka

Dekori

Koka dekori un dažādi koka izstrādājumi allaž bijuši latvieša pamatgēnā iestrādāti. Pat vismodernākajos mājokļos noteikti var atrast kādu koka elementu - sviesta nazīti, kādu spēka zīmi, koka svečturi vai galu galā to pašu virtuves dēlīti.

MūsMājas produkcijas klāstā atradīsi ne tikai jau iepriekš nosauktos, bet vēl daudz, daudz vairāk visdažādāko koka izstrādājumu un meistarojumu.

Koka poga? Jā, tici vai nē, ir arī tā!